תדר הראסטה » "חשיש לקשיש" – תכירו את סילביה שינבוים

קטגוריות

מאת

אנשים רבים בגיל המעבר מורגלים לצרוך תרופות מרשם על בסיס קבוע. סיליביה בטוחה שהנגשת הקנאביס הרפואי לגיל המבוגר יעשה עבודה הרבה יותר טובה יעלה את המצב הרוח ויוריד את רמת הלחץ.

תחשבו על זה לאנשים מעל גיל 50 יש לא מעט בעיות: שינויים במצבי הרוח, גלי חום, חולשה, עייפות, וזה על קצה המזלג..

על מנת להתמודד עם כל המכאובים והנטל הם צורכים תרופות מרשם עליהן נוהגים להמליץ הרופאים.

כל תרופה כזו או אחרת מלווה בתופעות לווי שמצריכות עוד תרופות שיפתרו את "הבעיה החדשה שנוצרה", וכך בעצם אנשים בגיל המעבר נכנסים ללופ בלתי נגמר של צריכת תרופות יתר.

סילביה שינבוים (65) פועלת מזה כמה שנים טובות להפצת המידע החשוב בנוגע לסגולות צמח הקנאביס עבור מבוגרים וקשישים. גם אם התרופה מלווה בקצת “סוטול”, זה לא מטריד אותה: “להיפך, מצב רוח טוב זה דבר מאוד בריא לגוף,” היא אומרת. “במיוחד במדינה כמו שלנו, כאן מאוד אוהבים להיות בלחץ”.

כבר כמה שנים שסילביה מופיעה בהזדמנויות שונות בהפגנות וכנסים יחד עם הדוכן שלה ומסבירה לכל מי שמראה טיפת עניין כיצד הקנאביס עשוי להקל על התסמינים השונים שמגיעים כמעט אל כולנו עם הזמן. היא אפילו החתימה למעלה מ-1000 חתימות בדרישה לאפשר נגישות רפואית נוחה לכל בן 50 פלוס המבקש לצרוך קנאביס.

גם היום סילביה לא נחה. היא ממשיכה לעזור לרבים בקבלת אישור לקנאביס רפואי וממשיכה לתרום מזמנה ולשתף פעולה עם גורמים שונים במטרה לקדם את הרעיון של הנגשת צמח הקנאביס לכל אדם הזקוק לו.

איך התחיל הסלוגן הגאוני "חשיש לקשיש"?

"כשעזרתי לעלה ירוק לפני כמה שנים, באיזה בית אבות ליד כפר-סבא ערכו “בחירות דמה”. הגיעו נציגים מכל המפלגות ובועז וכטל (מייסד מפלגת “עלה ירוק”) ביקש ממני שאייצג את המפלגה. היו שם כל מיני דוכנים ואני חשבתי על הסלוגן “חשיש לקשיש”. רשמנו בכתב יד יפה כזה, שמנו על שלט “חשיש לקשיש” וזה הביא תגובות, והתגובות האלה יצרו דו-שיח. אנשים פנו אלי ושאלו אותי. אמנם זה משעשע, אבל זה גם יוצר שיח על הצמח, ובאותם ימים זה עוד לא היה מוכר כמו היום.

מאז בכל מיני הזדמנויות הופעתי עם דוכן של “חשיש לקשיש”, בכל מקום זה הביא תגובות. לאחר מכן חשבתי למה לא לנסות להחתים אנשים ולראות לאן זה לוקח אותנו. החתמתי למעלה מאלף אנשים על מתן נגישות רפואית נוחה לקנאביס לכל אזרח מעל גיל 50."

פגשתי את סיליבה לראשונה ב420 SHOP מסתבר שהיא שכנה, דיברנו קלות וקלטתי שיש לה ראש מאוד פתוח וצעיר בניגוד לתפיסה המבוגרת הרגילה שאני מכיר, והיא הייתה בחנות כמו משב רוח מרענן – דיברנו על קנאביס באופן כללי והיא גם שיתפה אותי בפועלה ואמרה לי לעיין אודות "חשיש לקשיש" וכמובן לעקוב בפייסבוק. הוקסמתי מסיליבה ומתחושת השליחות שבוערת בתוכה  לתרום מזמנה ולשתף פעולה עם גורמים שונים במטרה לקדם את הרעיון של הנגשת צמח הקנאביס לכל אדם הזקוק לו.

סילביה אנחנו אוהבים אותך. את פשוט מעוררת השראה וחלק בלתי נפרד בשינוי התפיסה של הצמח מ"סם מסוכן" "לפרח רפואי" אצל הגיל המופלג.

תעקבו אחרי דף הפייסבוק – >>>>>>> חשיש לקשיש

סילבה משתפת בדף – שיחות סלון מעניינות על השלכות רפורמת הקנאביס על הגיל השלישי ועל ליגליזציה

הינה לדוגמא

שיחה עם ענבל סיקורין – אחות ראשית ושותפה בחברת ניאמדיק, על הפרעות שינה וקנביס בגיל השלישי.

חשיש לקשיש – שינה וקנביס בגיל השלישי

שיחה עם ענבל סיקורין – אחות ראשית ושותפה בחברת ניאמדיק, על הפרעות שינה וקנביס בגיל השלישי.A conversation with Inbal Sikorin – co founder and head nurse of NiaMedic healthcare and research clinics Ltd. about sleep disorder and cannabis in the elderly

פורסם על ידי ‏חשיש לקשיש‏ ב- יום חמישי, 1 בנובמבר 2018

50 שנה לרידים REAL ROCK RIDDIM

השנה אחד מהרידימים הכי פופולארים חוגג 50 שנה !! הוקלט ב1967 באולפני סטודיו וואן ושוחרר לעולם ב1968 על ידי קוקסון דוד (מפיק ומבעליי הסטודיו וואן)

אירועים בוויב הנכון לקראת פורים 2017

"משנכנס אדר אל תדאג תיהיה שמח" מלא אירועים ומסיבות רחוב מתוכננות לפורים 2017 אספנו קצת לינקים עבורכם בהמשך נעלה פוסט עם המסיבות ספיישל הממש שוות

סרט דבק חום איכותי 120 מטר – מארז

סרט דבק המוכר גם בשם מסקנטייפ לאריזה או דבק אקרילי לאריזה הוא אחד המוצרים המבוקשים והנמכרים ביותר כחומרי אריזה להובלה. 120 מטר בגליל גדול. סרט

השאירו תגובה לכתבה

כתיבת תגובה

פרסום

חפשו באתר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

התחברות למשתמשים רשומים

תדר הראסטה

ברשת החברתית המועדפת עליך

אולי יעניין אתכם גם

×

עגלת קניות