7 תחנות ותוכניות הרדיו הכי שוות במוזיקה השחורה

רדיו תדר הראסטה אוסף לכם את כל המוזיקה הטובה שמשודרת ברדיו וברשת.

אז נתחיל בתחנת הרדיו של תדר הראסטה כי היא הכי צעירה בין כולן ובגלל האובייקטיביות הנדרשת פה =]

התחנה משדרת 24/7 מוזיקה שחורה מכל הסוגים. מפעם לפעם ישנם שידורים חיים ותוכניות מוקלטות (שידורים חוזרים).

לינק להאזנה ישירה :

http://rastafrequencyc.myl2mr.com/


Ranking Levy Flash it ראנקינג לוי ברדיו "התדר" ביג אפ!

תכנית הבית לרגאיי ונגזרותיו השונות, עם אורחים וצלילות עמוקות לפינות האפלות של כל חלקי הז'אנר. בהנחיית רנקינג לוי (מיי לורד סאונד).

http://teder.fm/shows/27


ריספקט לגי'גה ג'וס 

דף הבית של התוכנית "ג'יגה ג'וס" ברדיו הבינתחומי (106.22) ושל תוכניות ההיפ הופ הנוספות של תומר גרשנמן : "גרוב 88" (88FM), "בא במחתרת" (88FM והרדיו הבינתחומי), "Middle East Coast" (הקצה) ו- Yo! TLV Raps (ב-TLV1). כל הפרקים של כל התוכניות, תמונות מהאולפנים וגם עדכונים מעולם ההיפ הופ בארץ ובעולם. לאתר של ג'יגה ג'וס :

http://jjuiceradio.com/


ריספקט לד"ר רגאיי

דוקטור רגאיי, תושב הישוב שאר ישוב בשנים האחרונות, הגיע מהדרום הרחוק ביחד עם התכנית, ששודרה מעל עשר שנים ברדיו "אשל הנשיא"- הרדיו החינוכי הראשון בארץ. הדוקטור ממייסדי סצנת הרגאיי בארץ, מתקלט במועדונים ופסטיבלים ברחבי הארץ והעולם. כיום מקדם לייבל מוזיקלי חדש "רוטס מדיקיישן סאונד" המשלב תותחי רגאיי מהעולם עם כשרונות צעירים מישראל ובעיקר מהגליל והגולן.

התכנית "רגאיי פאוור", המשודרת כל יום שלישי בין עשר לחצות הלילה, נותנת למאזינים שעתיים של תרופות רגאיי בדוקות היישר מהקליניקה הפרטית של ד"ר רגאיי. תכנית הקאלט של הרגאיי השורשי שולחת למאזיניה בארץ ובעולם מסר לא מתפשר של שלום, positive vibrations, אהבה ושיוויון לכולם. התכנית נותנת כבוד למפיקי הרגאיי הגדולים, לנגנים הגאונים מג'מייקה, מולדת הז'אנר ולאמני רגאיי מכל קצוות הגלובוס. 

*תוכניות מוקלטות של הד"ר משודרות מעת לעת ברדיו של תדר הראסטה באדיבות הדוקטור ורדיו גליל עליון, ביג אפ!

http://www.1053fm.co/–c1xv2


חנה וחיים עושים תקשורת חדשה ומעולה ב"מדור הדור

המחאה החברתית של צעירי קהילת "ביתא ישראל" ב- 5/15 נתנה את יריית הפתיחה לשינוי מהותי במד"י (מדינת ישראל) בכל הקשור לתפיסת החברה את "האתיופים".

הבשורה החדשה היא שיש דור חדש שלא רק שאינו מוכן להמשיך ולשתוק, אלא רוצה ועושה למען עתיד טוב יותר בתחומים חברה,מדינה, וכלכלה.
יש סמלים חדשים, ועשייה רבה שלא זוכה לסיקור ראוי, לכן יש צורך בבמה תקשורתית צעירה ומרעננת שתנקז את כל האינפורמציה ואת כל העשייה לערוץ אחד
שישתף, יראה, וינגיש את התחושות, הדעות,היצירה, והאינפורמציה החיונית ,לקהל המיועד.
התוכנית תשמש כנקודת מבט כנה ללא פילטרים, לממסד ולתקשורת הישראלית.
כמו כן, בהילות תיקון התדמית האומללה שמצטיירת מהתקשורת כמעט בכל נושא הקשור באזרחים יוצאי הקהילה, והבאת תדמית חדשה שתואמת יותר את המציאות העדכנית של צעירים ישראלים ממוצא אתיופי.
#אנו יודעים שהכל מתחיל ונגמר בתקשורת#
התוכנית "מדור הדור" מעוניינת למלא את הצורך הנ"ל באמצעות תכנים ושדרנים נגישים.

"מדור הדור" תשודר בשפה העברית , להבדיל משאר התכנים שקיימים היום הפונים לקהילה בשפה האמהרית והטיגרית, מה שגורם בין היתר לניתוק בין דורי מבחינת התקשורת שמהווה גורם משמעותי לכל אזרח במדינה מפותחת ודמוקרטית.

לינק לפיסבוק:

https://www.facebook.com/%D7%9E%D7%93%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%93%D7%95%D7%A8-717379801747759/


בא ברגאיי עם באבא ג'י

מגזין הרגאיי של רדיו קול הנגב 106.4 FM כול יום שני בין 20:00 – 21:00 בלילה בתוכנית יהיו סוגים שונים של רגאיי אז מי שאוהב Reggae, Roots-Reggae, Dancehall, Dub. כשרוב האנשים שומעים על מוזיקת רגאיי, הם ישר חושבים על בוב מארלי, אז נכון שבוב מארלי הוא המלך הבלתי מעורער של עולם אוהבי הרגאיי, אבל, "בא ברגאיי" עם אסף "BABA G" נחמיאס באה להכיר לקהל המאזינים את הסגנונות השונים והמגוונים שיש בקשת הרגאיי. המוזיקה בתוכנית "בא ברגאיי" מגיעה מרחבי העולם: מארצנו הקטנטונת ישראל ועד לג'מייקה דרך גרמניה, אנגליה ושאר מדינות אירופה ועולם הרחב. להאזין ולהתאהב… יא מאן BLEES YOU ALL ניתן גם לשמוע גם דרך אתר רדיו קול הנגב: http://kolhanegev.sapir.ac.il/


נוי אלוש בגלגל"צ

לפני שהפך לתופעת רשת, ליצרן התכנים הוויראליים המוביל בישראל, נוי היה איש רדיו. מרדיו דרום ועד רדיו תל אביב, הוא משלים סיבוב וחוזר לרדיו עם מגזין פופ עכשווי, עם כל מה שלוהט בעולם ובישראל, עם פינות מצולמות וחומרים אקסקלוסיביים. זנגה זנגה!

http://glglz.co.il/1175-9843-HE/Galgalatz.aspx


והנה סתם תמונה של ציוד רדיו ישן

מוצרים