כרוניקס מגיע להופעה בישראל

אפיקומן מציג:

מטאור הרגאיי מג׳מייקה

Chronixx

מגיע בפעם הראשונה לישראל !

השם הכי חם בעולם הרגאיי יגיע להופעה יחידה בבארבי

ב 31/8

כשהוא בן 24 בלבד, Chronixx הוכתר על ידי מביני דבר כדבר הבא בעולם הרגאיי והדאנסהול. כשבאמתחתו עשרות מיליוני צפיות ביוטיוב והופעות בכל העולם הוא יגיע לישראל בשיאו כשהוא בוער ויביא את ג׳מייקה העכשווית לדרום תל אביב.

אחרי שבשנים האחרונות כבש כמעט כל פסגה אפשרית, כולל להיט הענק Here Comes Trouble ועוד, הופעה בתכנית של ג׳ימי פאלון (שגילה אותו בטיול בג׳מייקה), הופעה בסנטרל פארק בניו יורק, בה בין היתר נכח לא אחר מאשר מיק ג׳אגר, שיתופי פעולה עם מייג׳ור לייזר, אינר סירקל, שאגי, ג׳ואי בד אס ועוד –  כרוניקס עושה צעד נוסף בביסוס מעמדו כאחד מהאמנים המבטיחים של סצנת הרגאיי בפרט, והמוזיקה השחורה ככלל.

כרוניקס נולד בג'מאייקה בשם ג'מאר רונלדו מקנוטון וינק מוזיקה מגיל צעיר, אביו הוא אמן הדאנסהול כרוניקל, הוא גדל לצד מוזיקאים כמו בורו בנטון ואחרים והתחיל לשיר ולהפיק בגיל צעיר מאוד. הוא הוציא עד היום שני מיני-אלבומים שזכו להצלחה מסחרית והתקבלו באהדה רבה על ידי המבקרים, שהכתירו אותו כאחד ממובילי פריחת הגל החדש של הרגאיי, וכמי שאמור להחזיר את הז׳אנר לקדמת הבמה. הפרויקט The Dread & Terrible הגיע לפסגות מצעדי הרגאיי של הבילבורד ואייטונז.

אלבום הבכורה שלו, שאמור לצאת בקיץ הקרוב הוא ללא ספק אחד מאלבומים המצופים ביותר בעולם הרגאיי מזה שנים.

יום חמישי 31/8, בארבי תל אביב, כרטיסים 180 ש״ח מוזל עד גמר המלאי / 200 ש״ח אחרי. פתיחת דלתות 20:30, הופעה 22:00

לרכישת כרטיס לחץ כאן

[embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=RDEMNRAYWPLTPzSVB_KXyZr1MQ&v=LfeIfiiBTfY[/embedyt]

מוצרים נבחרים