טקס פרסים ושטיח אדום ראשון מסוגו בהיפ הופ הישראלי – 21.12.19 מוצ"ש מועדון הבארבי ת"א

תדר הראסטה & 420MUSIC  מציגים:

 

טקס פרסי ההיפ-הופ הרשמי של 420 לשנת 2019

 

אנחנו שמחים להזמין אתכם לאירוע ההיפ-הופ שסוגר ומסכם את שנת 2019 בישראל.

תרבות ההיפ-הופ כבר מזמן מסמלת הרבה מעבר לאופנה, בשנים האחרונות הראפ הישראלי תפס כיוון ותאוצה בדרכו להיות סגנון המוזיקה המועדף והפופולארי ביותר בקרב בני נוער וצעירים רבים בישראל.

עברו הימים בהם הראפ בעברית מנסה להשמע ולהראות כמו משהו שמגיע מעבר לים, ההיפך- בשנים האחרונות הראפ בישראל הופך להיות דרך ביטוי אומנותית המביאה את סיפורם של צעירים ישראלים בדרך יצירתית מוזיקלית אותנטית, חדשה ומחדשת שעתידה נמצא לפניה. מאז הימים של האדמו"ר, שב"ק ס', סאבלימינאל והדג-נחש ועד היום קורה תהליך בו אומנות הראפ והתרבות שמסביבה מתפתחת והופכת להיות סביבה עוטפת עבור רבים.

הפקות רבות מהפופ הישראלי והזמר הים תיכוני מושפעות ומשלבות אלמנטים שנולדו והתפתחו בעולם ההיפ-הופ, תהליך שצובר תאוצה וגדל…עושה רושם שההיפ-הופ בעברית זה הדבר הטוב והנכון ביותר שקורה במוזיקה הישראלית, צומח מהרחוב וגדל באופן טבעי ללא תקציבים ואג'נדות של בעלי עניין כאלה או אחרים, אלא בזכות היותו קול תקיף וביטוי נאמן המשקף את תחושותיו וכיוונו של דור שלם.

אנחנו מעלים את המגמה על נס וקוראים לכם להגיע ולקחת חלק באירוע ראשון מסוגו בארץ ובכלל- בואו לחגוג איתנו את ההתפתחות המדהימה שקוראת בתחום, לראות ולשמוע כמה מהאמנים הבולטים בז'אנר, אלו הפעילים ביותר, אשר גם ללא פרסום במדורי התרבות והרכילות וללא גב מהרדיו ואמצעי התקשורת- חיים עשייה יום יומית ומתקדמים את התרבות בזכות התמיכה והאהבה שהם מקבלים ממעגל ההולך ומתרחב בכל חלקי הארץ.

 

בואו להיות חלק ממשהו גדול, אמיתי ומעורר השראה שקורה כמעט בכל שכונה, שיכון, עיירה, יישוב ועיר בישראל- הצטרפו אלינו לטקס חלוקת פרסי ההיפ הופ של 420 לשנת 2019!

ליין אפ הופעות עשיר עם מיטב האמנים המובילים בישראל לאורך הטקס ומסיבת אפטר שתשאיר טעם של עוד לשנה הבאה.

מועדון הבארבי, 21.12.2019 (בשעה 20:00)

המנחים של הטקס:
תומר הבנאדם
ראסטה חי

אמנים מופיעים:
DJ אברי ג'י (פלא אוזן) ינגן את הערב
טדי נגוסה
דור 3
אביאל מנגיסטו
ועוד…

לינק לרכישת כרטיסים באתר הבארבי –

https://www.barby.co.il/showcat.aspx?id2=2518

לינק להצבעה באתר תדר הראסטה –

https://www.rastafrequency.co.il/music/awards-2019/

 

מוצרים נבחרים