תדר הראסטה » שושה מצליחה לגייס מימון בהדסטארט לאלבום "התרופה הירוקה"

בשעה טובה ומוצלחת אנחנו שמחים להודיע שהאלבום התרופה הירוקה קיבל מימון בסך 64K ש"ח. כמו כולם אנחנו מצפים לאלבום מפציץ מלא בשירי אהבה לוויד ולבריאה בסטייל המיוחד של שושה.

תקציר על האלבום:

התרופה הירוקה אלבום חדש לשושה

בשנים האלה, של המלחמה בסרטן לא יכולתי שלא לכתוב על התרופה הירוקה הנפלאה הזו שנתנה מזור לכאבים ונתנה המון השראה להמשך היצירה.
נכון להיום יש 12 שירים שמחכים לשיתוף הפעולה שלכם על מנת להיכנס לאלבום התרופה הירוקה, הז’אנר העיקרי של האלבום הוא רגאיי אבל בין השירים יש גם ניאבינגי, קאנטרי ועוד נגיעות מפתיעות.
למה התרופה הירוקה אתם שואלים? בגלל התרופה הירוקה כמובן!!
הקנאביס, יחד עם המוזיקה, המשפחה והחברים, עזר לי להלחם בכאבים הקשים, בבחילות, בהקאות, בתהפוכות הנפש והניף אותי למעלה ליצירה חיובית.
העלאת המודעות בנוגע לקנאביס חשובה לי ולעיתים קרובות אני מוצאת את עצמי מייעצת למטופלים של קנאביס רפואי ולמשפחותיהם כדי שיפיקו את מירב התועלת מהצמח המרפא.

 

הפוסט המלא על הפרויקט באתר:

http://www.rastafrequency.co.il/2017/05/09/haed-start-reggae/

אירועי רגאיי בחודש יוני

תודה לאלי הייטק שאוסף בקבוצת הפייסבוק פורום רגאיי בפיסבוק פוסט חודשי בו מתעדכנים אירועי הרגאיי המתוכננים לחודש הקרוב. שימו לב מה הפעם, 14.06 (חמישי) – Breeze

עדכונים מחנות תדר הראסטה (אפריל)

מחלקת מוצרי העישון באתר נמצאת כרגע בהקפאה, אנו מחפשים ספק אמין וזול למוצרים האלו בכדי שנוכל למכור אותם במחירים שווים לכל כיס. הפעילות תחזור לשגרה

ROWLL

ROWLL ניירות KS + פילטרים  מגיעים עם אחסון עמוק וגריינדר פלסטיק מובנה. הקומבינציה המושלמת לגלגול מהיר ויעיל תוך כדי תנועה, נכנס בקלילות לכיס חומריים טבעיים

השאירו תגובה לכתבה

כתיבת תגובה

פרסום

חפשו באתר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

התחברות למשתמשים רשומים

תדר הראסטה

ברשת החברתית המועדפת עליך

אולי יעניין אתכם גם

×

עגלת קניות