תדר הראסטה » שושה מצליחה לגייס מימון בהדסטארט לאלבום "התרופה הירוקה"

בשעה טובה ומוצלחת אנחנו שמחים להודיע שהאלבום התרופה הירוקה קיבל מימון בסך 64K ש"ח. כמו כולם אנחנו מצפים לאלבום מפציץ מלא בשירי אהבה לוויד ולבריאה בסטייל המיוחד של שושה.

תקציר על האלבום:

התרופה הירוקה אלבום חדש לשושה

בשנים האלה, של המלחמה בסרטן לא יכולתי שלא לכתוב על התרופה הירוקה הנפלאה הזו שנתנה מזור לכאבים ונתנה המון השראה להמשך היצירה.
נכון להיום יש 12 שירים שמחכים לשיתוף הפעולה שלכם על מנת להיכנס לאלבום התרופה הירוקה, הז’אנר העיקרי של האלבום הוא רגאיי אבל בין השירים יש גם ניאבינגי, קאנטרי ועוד נגיעות מפתיעות.
למה התרופה הירוקה אתם שואלים? בגלל התרופה הירוקה כמובן!!
הקנאביס, יחד עם המוזיקה, המשפחה והחברים, עזר לי להלחם בכאבים הקשים, בבחילות, בהקאות, בתהפוכות הנפש והניף אותי למעלה ליצירה חיובית.
העלאת המודעות בנוגע לקנאביס חשובה לי ולעיתים קרובות אני מוצאת את עצמי מייעצת למטופלים של קנאביס רפואי ולמשפחותיהם כדי שיפיקו את מירב התועלת מהצמח המרפא.

 

הפוסט המלא על הפרויקט באתר:

http://www.rastafrequency.co.il/2017/05/09/haed-start-reggae/

בקריית מלאכי לא רוצים עניים בשכונה החדשה

חלק מרוכשי הדירות בשכונת "המחנה" כועסים וזועמים נוכח העובדה שחברת הדיור הלאומית "עמידר" רכשה בפרוייקטים שונים בתחומי השכונה דירות לטובת מעוטי יכולת. הדירות מיועדות לעמוד

פלד בשיר חדש "דנה"

פורסם בתאריך 2 בינו׳ 2017 מתוך התוכנית של נוי אלוש בגלגלצ ספיישל סיכום 2016 http://glglz.co.il/1175-9843-HE/Galga… להורדת השיר: http://www69.zippyshare.com/v/pfh7aXJ… פלד בפייסבוק: https://www.facebook.com/pilap/?fref=ts מילים: פלד ונוי אלוש

השאירו תגובה לכתבה

כתיבת תגובה

פרסום

חפשו באתר

התחברות למשתמשים רשומים

תדר הראסטה

ברשת החברתית המועדפת עליך

אולי יעניין אתכם גם

×

עגלת קניות