מצעד הרגאי 2020 – 30 שירי הרגאי שלא הפסקנו לנגן

השנה הייתה בעיקר ללא קונצרטים וחוויות משותפות סביב המוסיקה, אמנים רבים פנו לרשתות החברתיות ושתפו יותר מהרגיל, אחרים נתנו למוסיקה לדבר, ובמובנים מסוימים 2020 הייתה שנה מבטיחה עבור אמנים וותיקים ואמנים עולים יותר מהרגיל.

אי אפשר להסתכל אחורה על רגע בהיסטוריה ולא להעלות פסקול בראש שלך. חלק מאותם רגעים קשורים ללהיטים בכל מקום או לשיבושים המשתנים בתרבות, ואחרים משויכים לזיכרונות אינטימיים יותר כמו לשמוע קול לא מוכר בפעם הראשונה או להתאהב בשיר שמרגיש שהוא נוצר בשבילך. בשנת 2020, מכיוון שכולנו כנראה בילינו יותר זמן לבד ממה שהיינו רוצים, הזיכרונות האישיים האלה עשויים בסופו של דבר להיות המשמעותיים ביותר. לעולם לא נשכח את המוזיקה שהחזיקה אותנו בחברה בשנת 2020 (אני מקווה) השנה שלעולם לא תשתלב עם השאר.

זוהי נקודת הרתיחה של השנה הנשלטת על ידי מגפת ה- COVID-19 העולמית והדחיפה לסיום הגזענות השיטתית. שנת 2020 הפיקה גם מוזיקת ​​רגאיי נהדרת מאמנים ותיקים כמו "buju banton" לאמנים חדשים יותר כמו "lila ike" וזוכת הגראמי השנה "Koffee" מהסלע של המאהב ועד לריקודי הרגאי, המודעות המוזיקלית מתייחסת לסוגיות של ימינו, תוך שאיפה להרים את רוחנו בעוד שנה שרבים רוצים לשכוח. קיבצנו כאן פלייליסט של 30 שירי רגאיי שלא הפסקנו לנגן עד כה השנה. 

במצעד תמצאו אמנים ואמניות מהדור החדש והדור הישן, תשענו לאחור ותהנו מכל המוסיקה הפוזיטיבית –  ג'ה בלס

האזנה נעימה

מהו שיר הרגאיי האהוב עליך בשנת 2020?

אתם מוזמנים לשלוח לנו בתיבת הצור קשר של האתר שירים שלפי דעתכם חייבים להיות ברשימה

נדאג לשתף ולהוסיף שירים לפלייליסט, שתהיה לנו שנה מבורכת מלאה במוסיקה והשראה.

אהבה אחת לכולם.ן !

מוצרים