לקראת הגירוש – למה ישראלים שונאים אפריקאים?

שכתבתי את הכותרת הבנתי שאולי טעיתי בה ושלא כל הישראלים שונאים את כל האפריקאים, נגיד טופאק הוא מלך בעיניי המון ישראלים אולי זה בגלל שהוא תוצר אמריקאי של 400 שנות עבדות והוא כבר מערבי לגמרי, לא כמו האריתראי שמבשל את הדגנים שהוא היה רגיל לאכול באפריקה ועושה ריח לא נעים בבניין.
תקראו סיפור קצר שמוכיח (לפחות בעיניי עצמי) שעניין הפליטים מאפריקה הוא לא עוד גיג פופליסטי שראסטה חי מתעסק בו שהוא מנסה לצבור כח פוליטי.
ב22 לינואר 2014 הצטרפתי למחאת מבקשי המקלט, בבקשה לקבל התייחסות ראוייה וסטאטוס כזה או אחר מהמדינה. הלכנו להפגין מול משרדי האיחוד האפריקאי בישראל. המשכנו למשרד הפנים ומשם הגענו לשגרירות אנגליה שהבטיחה לעזור בנושא.
כלום לא קרה מאז מלבד השנאה שהתפתחה וגדלה והנטל שהלך וגדל על תושבי השכונות המוחלשות של דרום תל אביב ואזורים אחרים בארץ.
עייפתי כבר מהתגובות והמנטרה שטופת השנאה "הם אנסים ורוצחים". הפושעים שבינם מקומם בכלא כמו כל בנאדם אחר, ההכללה הטיפשית הזאת מעייפת. אני יודע שיש מציאות לא פשוטה בכלל בדרום תל אביב אני נמצא שם הרבה, הפתרון לזה היה פשוט, כמו בכל מדינה אחרת שהגיעו אליה פליטים מאפריקה או מדינות ערב (מספרים גדולים בהרבה בהשוואה לישראל). הסדרת מעמד ואישורי עבודה מסודרים.

היום אני נתקל ברחבי הרשת בפרסומות של משרד ההגירה שמציע לי ג'וב עם "חשיבות לאומית".

לגרש.

עוד מעט יתחיל מבצע גירוש נרחב שיגרש אלפי אפריקאים בחזרה לאפריקה עם כמה דולרים בכיס. מהר מאוד הם יהפכו לטרף וניצודים באותן מדינות אליהן הם הגיעו, מצד הרשויות ומצד התושבים המוחלשים באותן מדינות.
אני יודע מה קורה בלוב לכל אלה שמנסים לחפש לעצמם עתיד קצת יותר מבטיח ולהגיע לאירופה או מדינות אחרות. תקראו על זה קצת וחפשו חומר באינטרנט המדיה והתקשורת הממסדית שלנו לא תראה את זה.
כולם מדברים על לא לגרש מבלי לתת פתרון ראוי, אולי זאת לא הדרך. אם היינו צועקים חזק מספיק "מחנה פליטים" (ממש לא בסגנון של חולות ששייך לרשות בתי הסוהר) או עוד המון פתרונות אחרים עבור אותם פליטים מאפריקה, האור היהודי והישראלי לא היה נכבה בנו כחברה.
וכמו ששאלה אותי האישה בסוף הסרטון "למה אתה מחזק אותם?" "הם בני אדם אבל הם לא צריכים להיות פה"
אולי זה באמת לא מקום לבני אדם.
בימים אלה האור שבי עומד להיכבות, אני ישראלי מבויש.
הנה שיר וצילומים מההפגנה מתוך מיקסטייפ ישן שלי.
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=dv5odv_JjVA[/embedyt]
עוד כתבה מעניינת בעיתון הארץ שיסביר את המסע אליו הם נשלחים.

מוצרים