תדר הראסטה » אסטיב – פסטיבל קולנוע אפריקאי חוצה גבולות

קטגוריות

מאת

פסטיבל אטסיב – חוזר ומביא אל המסך הגדול את מיטב העשייה הקולנועית העדכנית ביבשת האפריקאית.

ATESIB = אל תדאג (באמהרית.)

הוא פסטיבל קולנוע אפריקאי יחיד מסוגו בישראל, חגיגה קולנועית המתקיימת מדי שנה בסינמטק תל אביב.

חוויה תרבותית בת חמישה ימים שסגרה את חודש מרץ במתחם סינמטק תל אביב.

קרנבל של סרטים איכותיים עלילתיים ותיעודיים, המציגים שפה אמנותית וסגנון קולנועי מגוון – במה ראויה להצגת יצירות קולנוע מרחבי היבשת שלרוב אינה זוכה לחשיפה ראויה במחזותינו.

הקולנוע האפריקאי ידוע כתוסס מהפנט – תסריטים שמעבירים רגש חזק ומחסיר נשימה. כל הסרטים בפסטיבל מלבד לשלושה, מוקרנים בבכורה ארצית ומופצים בישראל באופן בלעדי במסגרת הפסטיבל.

בפסטיבל תוצג קשת רחבה של יצירות אפריקאיות בהקרנה בלעדית. צוות הפסטיבל שם לו למטרה לתת במה לגל החדש של קולנוענים אפריקאים המשנים את פניה של היבשת.

במקביל במסגרת הפסטיבל נעשה עידוד סרטי בכורה וסרטי גמר של מגמת קלנוע כפר הנוער יערים, קידום נוער וקולנוע אפריקאי משובח – בהחלט יוזמה אמנותית מבורכת.

לאורך ימי הפסטיבל 26-31/3 יוקרנו כ-30 סרטים מקונגו, רואנדה, סנגל, גאבון, ניגריה, זימבבואה, סודן, קניה, דרום אפריקה ועוד.

הקרנות הסרטים ילוו בהרצאות ובשיח משותף אשר ידון על סוגיות חברתיות תרבותיות שעולות מפי היצירה, הקהל ייקח חלק ישתתף בדיון ויביע את עמדתו בנושא, תהליך ההופך את החוויה לקרובה יותר.

הפסטיבל הוא יוזמה של עמותת אטסיב. אשר הוקמה למטרה זו, ואנשיה פועלים בהתנדבות.

המנהל האמנותי של הפסטיבל הוא הבמאי בזי גטה.

כל הכבוד לכל הנוגעים בדבר, פסטיבל חדש, מלא צבעים, מרענן, מרגש, בעל שיח אישי וחברתי, בואו קחו יחד איתנו צלילה עמוקה על עבר עולם פשוט תמים קשה וכל כך מרהיב ביופיו  – ברוכים הבאים לאפריקה!

 

הכירו את – VESHZA

שם מלא? דור רזניק שם במה? VESHZA מאיפה במקור(עיר) חיפה מה הסגנון מוסיקה שלך? סוג של פיוצ׳ר עם הרבה השפעות חחח… אם הייתי צריך לבחור

הכירו את Hitman

  שם מלא? איתי הוורד שם במה? Hitman מאיפה במקור? אריאל סגנון מוסיקה? Rap באיזה גיל התחלת ליצור? 12 אומנות בשבילי היא? אין תשובה מה

רצועת הרמה מרופדת 6 מטר

חגורות ורצועות הרמה מקדם בטיחות 7:1 למובילים ולהרמת משטחים בהנפה. חגורת הרמה מרופדת היקף 6 מטר להרמת פריטים כבדים כגון מקררים, תנורים, ארונות, כספות ועוד.

קונוסים 32 יחי' – RAW

נייר גלגול מוכן בצורת קונוס בגודל קינג סייז. הנייר עשוי מאורז ומוכן למילוי. מגיע באריזת חיסכון מארז של 32 קונוסים מוכנים בגודל גדול למילוי. עשוי המפ

השאירו תגובה לכתבה

כתיבת תגובה

פרסום

חפשו באתר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

התחברות למשתמשים רשומים

תדר הראסטה

ברשת החברתית המועדפת עליך

אולי יעניין אתכם גם

×

עגלת קניות