חשבונות אינסטגרם שכל מעשן ישראלי חייב לעקוב

לפעמים משעמם לכם בפייד והתוכן המוצע הוא לא לטעמכם כמו שקורה לכולם מפעם לפעם ברשת החברתית אינסטגרם. חברי המערכת אספו עבורכם חשבונות אינסטגרם שכל מעשן ישראלי חייב לעקוב אחריהם
בשביל המידע והידע וגם סתם בשביל מה שמצחיק אנשים שמעשנים וויד.
אנחנו מזמינים אתכם להתאגד ברשת סביב כל נושא הקאנביס.

420 תדר הראסטה נתחיל מההתחלה ובראש הרשימה בחרנו את החשבון של חנות אביזרי העישון של תדר הראסטה 420 בקינג ג’ורג’ 30 ת”א. בחרנו ראשונים את עצמנו כי באמת שכל המהות של העמוד הוא אהבה לצמח ולאנשים שאוהבים את הצמח. המון מפורסמים, אנשים מעניינים, לקוחות וכל חברי הצוות של החנות דואגים שיהיה כיף ומצחיק למקסימום. החשבון של החנות נחסם אין ספור פעמים ונפתח מחדש פעם אחר פעם
כנראה שמשהו באמת חמור קורה שם =]

גדי וילצרסקי –  גדי, אין ספק שהוא אחד הפעילים הוותיקים ללגליזציה באינסטגרם וסוג של קונצנזוס בקרב המעשנים ככה שהוא ראוי בהחלט לככב בראשית הרשימה שלנו.
מלבד ההומור והעישונים גדי לאורך השנים לוקח חלק פעיל במאבקים חברתיים ראויים וממש מעניין לעקוב ולתמוך במה שראוי בעיניכם.

רגעים של סטלה – דף ממים וסרטונים מצחיקים בכל הקשור לעולם העישון. הרבה מהתוכן בדף מועתק ומתורגם לעברית מחשבונות בחו”ל וגם מעלה ממים שנשלחים מהעוקבים של הדף
אז אם אתם מרגישים על עצמכם שהממים שלכם הכי חזקים שיש ואין במה מספיק גדולה לזה, נסו שם.

הנפקת רישיון קנביס דף שהוא די פרסומי ומקקשר אתכם לקבוצת טלגרם שעוזרת לאנשים להנפיק רישיונות לקנאביס רפואי. לא ניסינו את השירות שלהם ואנחנו לא יודעים כמה זה עולה
אבל אם זה משהו שמעניין אתכם שווה לכם לבדוק מה הדיבור ומה העלויות. בדרך כלל עישון קנאביס ובירוקרטיה לא בא ביחד וכאן מישהו מוכן לעשות את העבודה האפורה. מקווים שעזרנו.

גלאס תל אביב עמוד שמוקדש כולו לטהרת הזכוכיות והעישונים בארץ הקודש. בחור אמריקאי שנהנה לבחון את שוק הבאנגים והמקטרות וכל חידושי העישון בזכוכית.
אוסף של ידע מעמיק בכל הנושא של חומר וייצור מעולם הבאנגים. תמיד כיף לשלוח תמונה של חלק מוזר או באנג שאתה לא מבין איך מעשנים בו ולקבל חוות דעת של  מומחה בעניין.

420 מיוזיק עמוד חדשות ועדכונים בכל מה שקשור להיפ הופ והיפ הופ ישראלי בפרט. אליאס שמפעיל כיום את העמוד מעלה תמיד מוזיקה חדשה, עדכונים על הופעות ודברים שקשורים לעולם העישון.
כל התוכן מלווה במוסיקה שמתאימה את עצמה ומידי פעם אפשר לראות את אליאס בעצמו עושה שאכטה לצלילי שיר חדש ומרענן. בדרך כלל הלוקיישנים הם נקודות בצפון שכל אחד היה רוצה להיות בהם.

גלי סילבר אמא, צרכנית ואקטיביסטית. בת זוגו של עמוס סילבר מייסד קבוצת הטלגראס שעדיין עצור ומשפטו מתנהל בימים אלו. בעמוד שלה היא מגייסת את המעשנים והאנשים שנהנו ממהפכת הטלגרס
להירתם למאבק לשחרורו של עמוס. עמוס הוא אחד הדמויות החשובות והמשפיעות בארץ במאבק ללגליזציה וכרגע היא הצינור שלו לתקשורת ועדכונים עם העולם שבחוץ. שווה לעקוב ולהצטרף לפעילות המבורכת.

 קנאביס וצחוקים עמוד די מוזר עם תמונות אווירה מגניבות לגמרי ומשפטי מוטיבציה שלא תמיד מובנים עד הסוף. אם אתם צריכים קצת אסקפיזם ותוכן קליל בפיד שלכם תעקבו אחרי הדף הם לא יאכזבו.
תוכן על מסיבות טבע, גידולים ישראלים וכו’…

מדיקל קנאביס ישראל – ערוץ לביקורת על זנים רפואיים הקיימים בשוק כיום. העמוד יתאים לאנשים עם מרשם שכל פעם מתלבטים מה לקחת ואין ממש את מי לשאול איך זה והאם זה מתאים לנו.
כאן תכלו לקבל עדכונים חדשות וביקורות בכל הנושא. אנחנו מאמינים שהם גם ישמחו לתת תשובות או לקבל חוות דעת מהעוקבים עצמם ככה שזה מעולה לכולם. מקווים שעזרנו שוב.

טייני פאף מגזין למרות השם האמריקאי המגזין ישראלי לגמרי. לשם שינוי תוכן רציני סביב נושא השימוש בקנאביס, דברים כאלו שתרגישו בנח לשלוח להורים ולייצר דיון בנושא.
מגזין שנועד לייצר שיח חיובי, עמוק ואיכותי סביב העולם המופלא של הקנאביס זה המוטו של הדף. אם אתם כבר שם אתם חייבים לעבור על ההילייטס.

מוצרים נבחרים

התחבר

חפשו אותנו
גם ברשתות
כתבות שיכול לעניין אותך