תדר הראסטה » נאפל לקראת לגליזציה של קנאביס וגידול מסחרי

קטגוריות

מאת

קטמנדו – נפאל – מחוקקי מפלגת השלטון הציעו להכשיר את המריחואנה בנפאל, שם היא שימשה במשך דורות והייתה מפורסמת בשנות ה -60 של תרבות הנגד.

מנהיג מפלגת השלטון בנפאל: "לגליזציה של מריחואנה יעזור לחקלאים העניים".

ארבעים ושש חברים מהמפלגה הקומוניסטית השלטת בנפאל הגישו את ההצעה בפרלמנט להכשיר את הייצור והשימוש במריחואנה, כך אמר. מחוקק המפלגה בירוד חטיוואדה.

הוא אמר כי השטח ההררי של מדינת ההימלאיה מתאים ליבול ומאפשר לחקלאים לגדל אותו יועיל מאוד למי שרושש.

"לגליזציה של מריחואנה תסייע לחקלאים העניים ומכיוון שרוב העולם המערבי, שהיה הסיבה להפוך אותה לבלתי חוקית מלכתחילה, כבר סיימו את האיסור, נפאל צריכה גם להסיר את האיסור," אמרה חטיוואדה.

(לפי מחקר קנאביס  חדש מקורו בטיבט לפני 28 מיליון שנה)

נפאל נודעה בשימוש במריחואנה ובמרקמים אחרים בשנות השישים של המאה הקודמת, כאשר היפים עשו את דרכם לנפאל. חנויות ובתי תה המשמשים מפרסמים ומוכרים זאת כחוק.

נפאל הפכה אותה לבלתי חוקית בשנת 1976 בחוק הפיקוח על סמים נרקוטיים. משתמשים נכלאים למשך חודש בזמן שסוחרים נשלחים לכלא עד 10 שנים.

מריחואנה היא חלק בלתי נפרד בנפאל מזה דורות. למרות שזה לא חוקי, הוא מעושן כמעט בחופשיות במהלך פסטיבל האל ההינדי שבעה, שמתוכנן להמשך החודש.

תאריך 4 במרץ, 2019 בתצלום – אדם דתי הינדי מעשן מריחואנה בחצר בית המקדש פשופטינת במהלך פסטיבל

נכון לעכשיו מדובר עדיין בהצעת חוק בלבד, שעוד צריכה לעבור הליך רגולטורי מקובל בטרם יעשה כל שינוי בחוק הקיים, אך מאחר ומדובר במפלגת שלטון יש סיכוי סביר שזה אכן יקרה.

גם ללא לגליזציה נפאל היא היום מקור לקנאביס איכותי מאוד וכל תייר שביקר במדינה המיוחדת נחשף לצמחי קנאביס הגדלים בצדי הדרכים באין מפריע ונתקל בסוחרים רבים המציעים למכירה ג’אראס בכל פינת רחוב בערים המרכזיות קטמנדו ופוקרה.

 

טקס פרסי ההיפ הופ הרשמי של 420

תדר הראסטה בשיתוף מגזין המוזיקה והקאנביס 420MUSIC גאים ונרגשים להודיע על טקס פרסי ההיפ הופ של 420 לשנת 2019! סוף סוף, בשעה טובה, אינעל העולם

שקיות ואקום – 2 יחידות

זוג שקיות ואקום לאחסון איכותיות: 1 שקית בגדול 85 ס"מ * 55 ס"מ 1 שקית ואקום 110 ס"מ * 90 ס"מ מארז 2 שקיות ואקום

קרטון ארכיב

קרטון ארכיב מצוין בגודל 370X320X390 כולל מכסה! הקרטון מותאם בדיוק מירבי לקלסרים ותיקיות. קרטון הארכיון הגדול והטוב ביותר שקיים בענף. "קרטוני ארכיב הוא קרטון הארכיון

השאירו תגובה לכתבה

כתיבת תגובה

פרסום

חפשו באתר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

התחברות למשתמשים רשומים

תדר הראסטה

ברשת החברתית המועדפת עליך

אולי יעניין אתכם גם

×

עגלת קניות