תדר הראסטה » נאפל לקראת לגליזציה של קנאביס וגידול מסחרי

קטגוריות

מאת

קטמנדו – נפאל – מחוקקי מפלגת השלטון הציעו להכשיר את המריחואנה בנפאל, שם היא שימשה במשך דורות והייתה מפורסמת בשנות ה -60 של תרבות הנגד.

מנהיג מפלגת השלטון בנפאל: "לגליזציה של מריחואנה יעזור לחקלאים העניים".

ארבעים ושש חברים מהמפלגה הקומוניסטית השלטת בנפאל הגישו את ההצעה בפרלמנט להכשיר את הייצור והשימוש במריחואנה, כך אמר. מחוקק המפלגה בירוד חטיוואדה.

הוא אמר כי השטח ההררי של מדינת ההימלאיה מתאים ליבול ומאפשר לחקלאים לגדל אותו יועיל מאוד למי שרושש.

"לגליזציה של מריחואנה תסייע לחקלאים העניים ומכיוון שרוב העולם המערבי, שהיה הסיבה להפוך אותה לבלתי חוקית מלכתחילה, כבר סיימו את האיסור, נפאל צריכה גם להסיר את האיסור," אמרה חטיוואדה.

(לפי מחקר קנאביס  חדש מקורו בטיבט לפני 28 מיליון שנה)

נפאל נודעה בשימוש במריחואנה ובמרקמים אחרים בשנות השישים של המאה הקודמת, כאשר היפים עשו את דרכם לנפאל. חנויות ובתי תה המשמשים מפרסמים ומוכרים זאת כחוק.

נפאל הפכה אותה לבלתי חוקית בשנת 1976 בחוק הפיקוח על סמים נרקוטיים. משתמשים נכלאים למשך חודש בזמן שסוחרים נשלחים לכלא עד 10 שנים.

מריחואנה היא חלק בלתי נפרד בנפאל מזה דורות. למרות שזה לא חוקי, הוא מעושן כמעט בחופשיות במהלך פסטיבל האל ההינדי שבעה, שמתוכנן להמשך החודש.

תאריך 4 במרץ, 2019 בתצלום – אדם דתי הינדי מעשן מריחואנה בחצר בית המקדש פשופטינת במהלך פסטיבל

נכון לעכשיו מדובר עדיין בהצעת חוק בלבד, שעוד צריכה לעבור הליך רגולטורי מקובל בטרם יעשה כל שינוי בחוק הקיים, אך מאחר ומדובר במפלגת שלטון יש סיכוי סביר שזה אכן יקרה.

גם ללא לגליזציה נפאל היא היום מקור לקנאביס איכותי מאוד וכל תייר שביקר במדינה המיוחדת נחשף לצמחי קנאביס הגדלים בצדי הדרכים באין מפריע ונתקל בסוחרים רבים המציעים למכירה ג’אראס בכל פינת רחוב בערים המרכזיות קטמנדו ופוקרה.

 

3 אלבומים חדשים בראפ הישראלי – לוקץ שגב וריףראף

  "המגפון האנושי" – ריףראף האלבום להורדה ורכישה בבאנדקאמפ של ריףרף מוזמנים להאזין ולשתף גם ביוטיוב: [embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=PLhdpBc5kh3YCxr-bwb9Ci97xakPFy70Wm[/embedyt] "גל גדות" – לוקץ האלבום גל גדות עלה

הכירו את טדי נגוסה

שם מלא? טדי נגוסה שם במה? טדי נגוסה מאיפה במקור(עיר)? לוד מה הסגנון מוסיקה שלך? ראפ לאחרונה בעיקר ביטים של טראפ וניוסקול אבל תמיד משאיר

ספוג הפלא בלנקו מלבני

ספוג הפלא של wish ! ספוג בלוק מנקה בקלות את כל סוגי הקטמים ללא חומרי ניקוי. ספוג ענק המאפשר התאמה לגודל הנחוץ כ- 30 ס"מ

סרט דבק איכותי 120 מטר – מארז

סרט דבק המוכר גם בשם מסקנטייפ לאריזה או דבק אקרילי לאריזה הוא אחד המוצרים המבוקשים והנמכרים ביותר כחומרי אריזה להובלה. 120 מטר בגליל גדול. סרט

השאירו תגובה לכתבה

כתיבת תגובה

פרסום

חפשו באתר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

התחברות למשתמשים רשומים

תדר הראסטה

ברשת החברתית המועדפת עליך

אולי יעניין אתכם גם

×

עגלת קניות